Ви тут:
Суспільство 

Багатофункціональний пристрій Epson – ЯКІСНИЙ ДРУК ЗА ВИГІДНИМИ ЦІНАМИ

СБПЧ – це особливий пристрій, призначений для роботи зі струменевим принтером, що подає чорнила до друкуючої голівки і ємностей, які знаходяться зовні. Завдяки такій техніці, витрати на друк можуть бути значно знижені. Це дозволить користувачу зберегти свої кошти. Щоб отримати більше цінної інформації, ви можете звернутись до інтернет-магазину https://www.inksystem.biz/all-in-one-ciss/epson/, де можна купити БФП Epson за доступною ціною.

БФП

Представлений пристрій складається із декількох ємностей, наповнених чорнилами, які з’єднуються системними картриджами та шлейфом. Оскільки СПБЧ герметична, розрідження може бути компенсоване чорнилами, що надходять з ємностей. Застосування багатофункціонального пристрою (БФП) надає можливість досягнути максимальної економії у 20-30 разів у порівнянні з оригінальними картриджами.

Які особливості застосування СПБЧ?

Існує багато позитивних сторін застосування такої техніки:

  • Щоб провести встановлення пристрою не обов’язково змінювати його конструкцію. Вам знадобиться на це 15 хвилин.
  • Стабільний друк високої якості. Він забезпечується завдяки тиску в принтерній голівці.
  • Продуктивність принтера на високому рівні. Тепер не потрібно витрачати час на те, щоб провести заміну картриджів або прочистити друкуючу голівку як слід.
  • Ціна друку може зменшитись у 20-30 разів. Але важливо також враховувати те, що вартість фотопаперу часто більша, ніж ціна на техніку. Відмітимо, що користування СБПЧ – системи безперервоної подачі чорнил не має обмежень, а її ціна окупиться у 100 разів.
  • Безпека при друкуванні на вищому рівні. Не слід забувати про те, що головка принтера може зламатись при потраплянні повітря в процесі заміни картриджів.
  • Ресурс головки, яка друкує, буде значно збільшено.
  • Друкування великими об’ємами без ризику зупинки через недостатню кількість чорнил зведено до мінімуму.
  • Запас різнокольорових чорнил можна поповнити відповідно до витрат.
  • Ви маєте змогу користуватись будь-яким чорнилом, яке найбільш відповідає певному випадку. Наприклад, сублімаційні чорнила підходять при роботі з тканиною, посудом, плакатами.

Особливості виробників сучасних принтерів

Останнім часом можна помітити тенденцію виробників ускладнювати підключення СПБЧ до сучасних принтерів. Компанії-виробники впевнені у тому, що це не дуже прибутково випускати такі моделі, які не потребують заміни фарби якомога швидше. Враховуючи все це, можна підбити підсумки про те, що БФП – ваш найкращий вибір.