Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Амбулаторії на колесах: вісімнадцятий виїзд обстежив 144 людини

На трьох пересувних амбулаторіях «Комплексні медичні послуги» 22 листопада було обстежено 60 мешканців віддалених сіл Лубенського району та 84 – Засульської об’єднаної територіальної громади.

У селах Суха Солониця, Лушники, Червоні Пологи, Кривелівка та Купеваха немає наразі постійних надавачів медичних послуг, тому місцеві мешканці радо скористалися можливістю пройти просто біля своїх домівок комплексні медичні обстеження.

Традиційно знімали кардіограми, вимірювали артеріальний тиск, визначили індекс маси тіла та брали кров на ключові показники медичні сестри Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру і медики КНП «Центр ПМСД Лубенської районної ради Полтавської області» та КНП «Центр ПМСД Засульської ОТГ Лубенського району Полтавської області».

Це стало можливим завдяки реалізації Субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на гіпертонію в Полтавській області» Проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей.

поширити новину: