Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Алкоголю на понад півмільйона гривень: правоохоронці ліквідували підпільний горілчаний цех

Працівники Управління захисту економіки в Дніпропетровській області Нацполіції спільно зі слідчими обласної поліції під процесуальним керівництвом прокуратури Дніпропетровської області задокументували злочинну діяльність групи осіб, які налагодили виробництво горілчаної продукції відомих торгівельних марок з використанням підроблених марок акцизного податку. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Правоохоронці встановили, що група з п’яти осіб реалізовує контрафактну продукцію на території Дніпропетровщини.

Організатором виявився 28-річний місцевий мешканець, який контролював та розподіляв кожному свій напрямок роботи. В ході слідства працівники поліції задокументували протиправну діяльність кожного з учасників.

Вчора, 6 листопада, правоохоронці провели 24 санкціоновані обшуки у місцях мешкання фігурантів, виготовлення та зберігання фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів.

За результатами проведених заходів поліцейські вилучили майже 4,7 тисячі літрів спирто-горілчаної суміші, 320 літрів спирту, 4,4 тисячі пляшок готової алкогольної продукції ємкістю 0,5 л та обладнання для виготовлення фальсифікату.

Вартість вилучено алкоголю та обладнання для його виготовлення становить понад один мільйон гривень.

Кримінальне провадження відкрито за ч. 2 ст. 199 та ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України.