Ви тут:
Полтавщина субсидії Суспільство ТОП-новина 

“219 тисяч сімей Полтавщини вже отримують субсидії”, – Людмила Корнієнко

Сьогодні під час апаратної наради директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко розповіла про стан призначення житлових субсидій на опалювальний період 2018/19 року.

“Управління соцзахисту вже перерахували житлові субсидії за жовтень для 219 тисяч сімей області. З них 54 тисячі сімей звернулися вперше. За нашими прогнозами ще близько 30 тисяч сімей звернуться додатково”, – розповіла Людмила Корнієнко.

Цьогоріч відбудеться декілька етапів перерахунку субсидій, в зв’язку з подорожчанням тарифів. З 1 листопада на газ, потім на воду та тепло.

“Перерахування житлових субсидій на опалювальний сезон, в зв’язку зі здорожчанням газу з 1 листопада, розпочалось лише 3 листопада. На сьогоднішній день всі сім’ї отримали повідомлення про розмір субсидії за жовтень”, – повідомила директор Департаменту праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА Людмила Корнієнко.

“Після призначення субсидії всі наступні підвищення тарифів не повинні позначитись на одержувачах субсидій. Тому Управління проводять перерахунки і збільшується розмір субсидії, а не частка яку сплачує одержувач”, – наголосила Людмила Корнієнко.

Також вона наголосила, що чимало сімей звертаються з заявами для одержання адресної субсидії, які розглядаються комісіями. Так, наприклад з 54 тисяч сімей, які вперше звернулися, 50% заяв розглядались комісіями.

Проводиться робота й з сім’ями боржниками: на 1 травня таких сімей в області — 30 тисяч, а станом на 1 жовтня — 10 тисяч.

Сім’ям, в яких є заборгованість по оплаті комунальних послуг необхідно сплатити або укласти договір про реструктуризацію або оскаржити борг в судовому порядку, тоді вони можуть отримувати субсидію.

“10 — 15 грудня всі хто отримують субсидію отримають квитанцію про розмір субсидії за листопад та на весь опалювальний сезон”, – додала Корнієнко.

“Голови РДА та ОТГ повинні слідкувати за призначенням субсидій. Адже всі хто потребують допомоги, повинні отримати субсидії”, – наголосив перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький.