Ви тут:
Відео Суспільство Україна 

Зірка бразильського кіно в Україні розповіла, чим відрізняється український борщ від подібної страви власного приготування (ВІДЕО)

Нині зірка бразильського кіно, яка зіграла головну роль у серіалі “Рабиня Ізаура”, акторка Луселія Сантос подорожує Україною. Вона приїхала на запрошення ведучого програми “Світ навиворіт” Дмитра Комарова, коли останній був в експедиції в Бразилії.

З 20 жовтня бразильська акторка разом з Дмитром Комаровим подорожує Україною у рамках туру, присвяченому новому сезону телепрограми “Бразилія”.

Луселія Сантос шкодує, що через брак часу не встигає оглянути більше місць у Києві та інших містах України, де буває.

“Я дуже рада бути в Україні. Тут дуже щирі та відкриті люди. За всі дні, що  я в Україні, встигла це помітити. У мене не було часу детально дослідити кожен куточок Києва або інших міст, де я була. Але я побачила речі, які мене вразили. Особливо архітектура та театри”, – говорить акторка.

Також розповіла, як готує страву, подібну українському борщу, власноруч.

“Насправді мій борщ дуже важко назвати борщем у вашому розумінні. Він дуже простий. Це буряк, який я варю, додаю декілька інгрідієнтів. Це все. Ваш борщ більш вишуканий, його більше треба готувати та варити. Я дуже багато років знаю про цей рецепт. Мій чоловік готував його дуже часто, тому я від нього навчилась. Він сам з Європи, тому знав, як його готувати”.

Творчі зустрічі Дмитра Комарова і Луселії Сантос вже відбулись у Харкові, Дніпрі, Києві, Ужгороді, Чернівцях, й остання, 27 жовтня, в Одесі.

фото зі сторінки Дмитра Комарова у Фейсбук.