Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Завдяки впровадженню інвестиційних проектів у галузі с/г, на Полтавщині створили 300 нових робочих місць

Полтавщина має позитивну динаміку впровадження інвестиційних проектів. Зокрема, у розвиток об’єктів сільського господарства цього року спрямовано 1,6 млрд. грн капітальних інвестицій та 519 млн грн у виробництво харчових продуктів і напоїв.

Стан впровадження інвестиційних проектів у агропромисловому комплексі області в 2018 році вивчали сьогодні під час апаратної нараді в Полтавській облдержадміністрації.

“На сьогодні в агропромисловому комплексі реалізується 82 інвестиційні проекти загальною вартістю 2,1 млрд грн. В результаті їх реалізації в області створять додатково близько 700 робочих місць. Зокрема у рослинництві впроваджується 40 проектів, а у тваринництві 27 проектів. Ще 15 проектів реалізується в інших галузях”, – розповів директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації Сергій Фролов.

За його словами, практично у кожному районі Полтавщини, крім Чорнухинського, впроваджується інвестиційні проекти. Найбільше – у Лохвицькому, Пирятинському та Чутівському районах.

“На сьогодні Полтавщина займає перше місце серед регіонів України за кількістю впровадження інвестиційних проектів в агропромисловому комплексі та 6 місце за їх вартістю. Цьогоріч в області уже впровадили 34 проекти на 1,2 млрд грн. У їх рамках створили 300 нових робочих місць”, – повідомив Сергій Фролов.

Серед пріоритетних напрямків залучення інвестиційних ресурсів в області він виокремив будівництво нових елеваторів, а також реконструкцію і модернізацію наявних. Такий попит виникає через те, що наш регіон є передовим за показниками збору зернових.

У свою чергу голова Полтавської обласної держадміністрації Валерій Головко, заслухавши звіт керівника Департаменту агропромислового розвитку, наголосив на важливості створення комфортного клімату для розвитку бізнесу та інвестування. Для цього, зауважив він, інвестор має отримувати ділянку уже з необхідною документацією та дозволами.

“Пропонувати інвестору приходи в чисте поле – зовсім неправильно. Ми сьогодні не можемо повною мірою залучати інвестиції, бо є проблеми з землею. Дуже важливо формувати хороший інвестиційний клімат”, – наголосив Валерій Головко.

На це Сергій Фролов зауважив, що Департамент налаштований на максимальне сприяння залученню інвестицій у галузь та готовий надавати всебічну допомогу сільськогосподарським виробникам щодо впровадження інвестиційних проектів.