Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку (Трансляцію завершено)

Засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

До проекту порядку денного внесено наступні питання:

1. Про затвердження Правил користування водними об’єктами для плавання на маломірних (малих) суднах у Полтавській області.

2. Про надання фінансування КП ПОР «Полтававодоканал» у сумі 10 млн. грн. для можливості погашення податкового боргу з ПДВ.

3. Про надання згоди ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» на впровадження на підприємстві двоставкових тарифів на теплову енергію (Про надання дозволу на встановлення двоставкових тарифів на теплову енергію та підтвердження приєднаного теплового навантаження для всіх категорій споживачів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»)

4. Про розміщення вагових комплексів на території Полтавської області.

5. Про прийняття індивідуального теплового пункту за адресою: м. Полтава, вул. О. Бідного,18 у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Полтавської області, з подальшою передачею на баланс в господарське відання ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

6. Про передачу зовнішньої каналізаційної мережі на об’єкті: «Будівництво каналізаційної мережі по пров. Братів Зернових в м. Полтава» із комунальної власності територіальної громади м. Полтава у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Полтавської області на баланс, у господарське відання, як внесок до розміру статутного капіталу КП ПОР «Полтававодоканал».

7. Про передачу зовнішньої каналізаційної мережі на об’єкті: «Будівництво каналізаційної мережі по вул. Пирятинській в м. Полтава (с. Івонченці)» із комунальної власності територіальної громади м. Полтава у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст Полтавської області на баланс, у господарське відання, як внесок до розміру статутного капіталу КП ПОР «Полтававодоканал».

8. Про припинення діяльності ОКП «Лабораторія контролю умов праці».

9. Про розгляд звернення Чалик О.В. щодо підтвердження факту її звільнення з посади директора ОКП «Лабораторія контролю умов праці».

10. Про стан автомобільних доріг області та перспективи їх ремонту у 2018 році.

11. Про виділення коштів на капітальний ремонт автомобільних доріг Т-17-11 в межах села Мала Кохнівка та О 1711152 (/М-22/ – Потоки), які знаходяться у незадовільному технічному стані.

12. Про виділення коштів на аварійний ремонт дороги О1710369 Н/ – 12/ Мала Рублівка – Рунівщина /М 03/ (км 0+000 – 22+079) на території Котелевського району.

13. Про звернення мешканців будинку по вул. Соборності, 44 у м. Полтава до депутата обласної ради Первака М.М. щодо нарахування платежів за послуги теплопостачання ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго».

14. Різне.

Додаткове питання:

Про внесення змін до рішення дев’ятнадцятої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 12 квітня 2018 року № 681 «Про затвердження переліку об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми «Питна вода Полтавщини» на2011 – 2020 роки, у 2018 році» (зі змінами).