Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування (НАЖИВО)

До проекту порядку денного якого внесено наступні питання:

1. Про затвердження проекту зон санітарної охорони водозабору приватного акціонерного товариства “Фірма “Полтавпиво”.

2. Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2018 році.

3. Про надходження екологічного податку до фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2018 році.

4. Про надання ТОВ “ФЕНІКС – 2017” у користування мисливських угідь на території Полтавського та Новосанжарського районів Полтавської області.

5. Про надання ТОВ “МИСЛИВСЬКО-РИБАЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО “БУГАЇВСЬКЕ” у користування мисливських угідь на території Глобинського району Полтавської області.

6. Про Звернення депутатів Полтавської обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України від Полтавської області.

7. Про розгляд звернення депутата обласної ради Ворони П.В. щодо порушення вимог чинного природоохоронного законодавства при роботі бетонного вузла у селі Супрунівка Полтавського району Полтавської області.

8. Про звернення депутата обласної рад Мацько Н.К. щодо можливості фінансування озеленення території навчального закладу.

9. Про звернення депутата обласної ради Первака М.М. щодо фінансування робіт з виготовлення затворів для аварійних шлюзів в заплаві р. Хорол Глобинського району.

10. Про звернення депутата обласної ради Ярошенка В.М. щодо ліквідації ряду ландшафтних заказників на території Полтавської області.

11. Про розгляд звернень щодо набуття чинності Закону України “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств”.

12. Про можливість здійснення заходів з моніторингу за станом навколишнього природного середовища, рівнем його забруднення на території Полтавської області за рахунок надходжень до обласного бюджету коштів від рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу та газового конденсату.

13. Різне.