Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

За минулу добу правоохоронці Полтавщини затримали трьох браконьєрів

За минулу добу на Глобинщині зареєстровано три факти незаконного вилову риби. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції в Полтавській області.

Поблизу села Липове Глобинського району 36-річний чоловік здійснював незаконний вилов риби різних видів загальною вагою 15 кг забороненим знаряддям лову – рибацькою сіткою.

В селі Бугаївка Глобинського району на насипній дамбі Кременчуцького водосховища був виявлений 39-річний житель Градизька, який за допомогою рибацької сітки здійснював незаконний вилов риби різних видів загальною вагою 16 кг.

В селі Шушвалівка Глобинського району правоохоронці виявили місцевого 41-річного жителя Козельщинського району, який сіткою, спінінгом та підсакою здійснював незаконний вилов риби загальною вагою 25 кг.

Свіжовиловлену рибу та знаряддя лову вилучено.

По всіх зареєстрованих фактах незаконного вилову риби, за минулу добу, завдано збитків на загальну суму понад 30 тисяч гривень.

По вищевказаних фактах інформацію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 249 Кримінального кодексу України (Незаконне зайняття рибним промислом).