Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

З якого моменту у працівника виникає право на встановлення доплати за роботу у несприятливих умовах праці?, – роз’яснення Держпраці

З якого моменту у працівника виникає право на встановлення доплати за роботу у несприятливих умовах праці інформує головний державний інспектор Управління Держпраці у Полтавській області Людмила Чумак.

Законом України «Про охорону праці», Кодексом законів про працю України передбачено надання пільг та компенсацій за роботу у важких і шкідливих умовах праці. Одним із видів компенсації за роботу в зазначених умовах є доплата до тарифної ставки (посадового окладу). До речі,  при розрахунку розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру не враховуються доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я.

До прийняття відповідних актів законодавства України тимчасово на її території застосовуються акти законодавства Союзу РСР з питань, які не врегульовані законодавством України відповідно до постанови Верховної Ради України від 12.09.1991 № 1545-ХІІ.

Доплати за умови праці розраховуються і встановлюються відповідно до Типового положення про оцінку умов праці на робочих місцях і порядку застосування галузевих переліків робіт, на яких можуть встановлюватися доплати робітникам за умови праці, затвердженого чинною в Україні постановою Державного комітету СРСР з праці і соціальних питань і Секретаріату ВЦРПС від 03.10.1986 № 387/22-78. Відповідно до зазначеного Типового положення доплати встановлюються на конкретних робочих місцях та нараховуються робітникам тільки за час фактичної зайнятості на роботах з важкими та шкідливими, особливо важкими та особливо шкідливими умовами праці.

Атестацію проводить атестаційна комісія, склад і повноваження якої визначаються наказом по підприємству, організації в строки, передбачені колективним договором, але не рідше як один раз на п’ять років . Дата і термін проведення чергової атестації визначаються з урахуванням того, що вона має бути завершена до закінчення терміну чинності попередньої атестації.

За результатами атестації робочих місць за умовами праці складається перелік робочих місць, виробництв, робіт, професій і посад, працівникам яких підтверджено право на пільги та компенсації, передбачені законодавством, який погоджується з профспілковим комітетом та затверджується наказом по підприємству.

Саме з дати наказу про результати атестації робочих місць за умовами праці працівник, який працює на атестованому робочому місці в несприятливих умовах праці, набуває права на нарахування доплати.