Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство 

З 1 листопада заборонено ловити рибу на зимувальних ямах, – Полтавський рибоохоронний патруль

З 1 листопада до закінчення зимового періоду на Полтавщині заборонено ловити рибу на зимувальних ямах.

У зимовий період дозволяється лов риби вудками з блешнею вертикального блесніння з гачком не більше №10, мормишкою, наживною і живцевою снастями.

Загальна кількість гачків на водоймах загального користування не повинна перевищувати п’ять одиниць на одного рибалку. Добова норма вилову риби становить 3 кг.

У разі здійснення вилову водних біоресурсів на зимувальних ямах, порушників притягнуть до адміністративної або кримінальної відповідальності згідно з чинним законодавством.

Рибалкам-любителям потрібно пам’ятати, що риболовля в заборонений період, дозволена на ділянках для любительського рибальства за межами зимувальних ям.

На порушників правил рибальства накладуть штраф від 34 до 680 грн. Окрім того, за незаконний вилов водних біоресурсів нараховуються збитки нанесені рибному господарству за таксами відповідно до Постанови КМУ від 24 липня 2013 року №541 за кожну виловлену рибину.

Проводити вилов риби на зимувальних ямах суворо заборонено, потрібно займатися їх охороною, – наголошують у рибоохоронному патрулі.