Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Як депутати Полтавської облради займалися спортивним туризмом (ФОТО)

У селі Олефірівка Миргородського району відбувся чемпіонат з пішохідного туризму серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області. У цей день обранці показали себе не лише, як автори та виконавці відповідальних рішень, що стосуються долі Полтавщини. Вони мали нагоду проявити себе і як туристи. Це було весело! (Принаймні, для тих, хто спостерігав за дійством!)

У змаганнях взяли участь: команда Михайлівської ОТГ, Пирятинської міської ради, Зіньківської районної ради, Миргородської міської ради, апарату Полтавської обласної ради та команди у складі голови Полтавської обласної ради Олександра Біленького, заступника голови обласної ради Анатолія Ханка, заступника голови Полтавської облдержадміністрації Романа Товстого. А також команда депутатів Полтавської обласної ради: Олег Діденко, Ігор Скляр та Олег Сазонов.

Попереду у спортсменів-туристів були нелегкі перешкоди: маятник, підйом, траверс, переправа, паралельні вірьовки та жердини на болоті. 

Старалиля всі, як могли.

Першість у змаганнях здобула команда Зіньківського району. Друге місце посіла команда з Пирятина, третє – з Михайлівки.

Ділячись враженнями від участі у змаганнях, Олександр Біленький розповів про склад свої команди та її результати:

“Разом з Анатолієм Ханком та Романом Товстим ми сформували свою команду, адже досвід є: кожен з нас у шкільні роки виборював першість області з техніки туризму у командному заліку. І хочу вам сказати, що ми показали досить пристойний результат. Так, до трійки призерів не вистачило 20 секунд, але є над чим працювати. Наступного року плануємо провести депутатські турніри з водного та вело туризму”, – наголосив голова Полтавської обласної ради.