Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Взимку Кременчук від снігу прибиратимуть 34 одиниці спецтехніки

Цього року Кременчуцьке підприємство «КАТП – 1628» виставить 34 одиниці спецтехніки  на прибирання снігу з міських автотранспортних маршрутів. Окрім того, в зимовий період на прибиранні тротуарів, внутришньоквартальних проїздів і прибудинкових територій у Кременчуці залучатиметься   25 тракторів.
Як повідомили у Кременчуцькій міськраді, міський голова Віталій Малецький ставить завдання тримати спецтехніку підприємства  в стані технічної готовності, щоб в умовах зимової  негоди забезпечити належне функціонування об’єктів транспортної інфраструктури Кременчука.  Як зазначив директор КП «КАТП – 1628» Сергій Шиян, на сьогоднішній день вся комунальна техніка перебуває в робочому стані. Також до експлуатації підготовлене навісне снігоприбиральне обладнання. В ангарах підприємства є необхідний запас солі.
Нагадаємо, позаминулого року вся міська шляхово-дорожня мережа була розподілена на 8 маршрутів. Це дало можливість комунальникам більш оперативніше прибирати  міські дороги від снігу. Тоді на кожному з маршрутів  до прибиральних робіт одночасно залучалося до 4 спецавтомобілів.