Ви тут:
Культура Суспільство 

Визначено учасників письменницького табору «Писати у Вірменії»

Фонд літератури ARI, Посольство Сполучених Штатів Америки у Вірменії та Літературна лабораторія Мистецького арсеналу визначили чотирьох українських авторів, які візьмуть участь у Міжнародному письменницькому таборі «Писати у Вірменії» (11-22 листопада 2018 року).

Це Марина Смагіна (Київ),  Оксана Лебедівна (Київ), Дарія-Олена Піскозуб (Львів), Катерина Орловська (Київ), пише Літакцент.

Участь у відборі взяли 16 українських авторів віком 18-24 років. Зокрема, кожен із них подав оригінальні зразки власної творчості українською та англійською мовою.

Програма Міжнародного письменницького табору «Писати у Вірменії» («Write in Armenia» International Writing Camp) розроблена у співпраці з Міжнародною письменницькою програмою Університету Айови і базується на її моделі «Between the Lines» («Між рядками»).

Участь у таборі візьмуть молоді письменники та письменниці з Вірменії, України, Росії, Туреччини та Грузії. Керівниками табору стануть професійні лектори Міжнародної письменницької програми у співпраці з відомими авторами з кожної країни-учасниці програми, серед яких Дато Турашвілі, Арам Пачян, Любко Дереш, Аліса Ганієва, Аслі Е. Перкер, Армен Оганян (Armen of Armenia).

Програма складатиметься з лекцій з літератури та інших творчих дисциплін, практичних сесій з творчого письма як англійською, так і рідною мовами, занять з роботи з фото, відео та з сценічних виступів, драматургії, поетичного слему, вправ з командотворення та комунікації, читань, групових дискусій, національних днів, культурних турів та приємного проведення часу.