Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

Викладач із Великої Британії проводив заняття для полтавських студентів і гімназистів

Протягом двох тижнів у Полтавському національному педуніверситеті ім. В. Короленка з черговим візитом в якості викладача англійської мови та дипломованого консультанта з питань управління перебуває містер Ентоні Робінсон (Anthony Robinson) із міста Йорк, Велика Британія.

Британський гість проводив змістовні та цікаві заняття для студентів 3-4-х курсів і магістрів факультету філології та журналістики, орієнтовані як на покращення навичок мовлення, так і на розширення кола знань та інтересів студентів. Тематика занять охоплювала вищу освіту Великої Британії, британську й американську кухню, судову систему Сполученого Королівства та США, психологію та музику.

У рамках профорієнтаційної роботи факультету філології та журналістики містер Ентоні Робінсон відвідує Полтавську гімназію № 21, де на нього завжди з радістю чекають старшокласники та вчителі.

На фізико-математичному факультеті ПНПУ відбувся науково-практичний семінар «Євроінтеграція України: здобутки, виклики та перспективи», на якому Ентоні Робінсон виступив основним доповідачем. У своєму зверненні до аудиторії британський фахівець загострив увагу на здобутках та проблемних аспектах євроінтеграції. Зокрема, були висвітлені переваги та недоліки цього процесу в економічній сфері, як на прикладі України, так і Великобританії. Жваве обговорення викликало питання військово-політичного співробітництва України та блоку НАТО.