Ви тут:
Відео Суспільство Цікавинки 

Вийшов трейлер нової гри за мотивами серіалу “Гра престолів” (ВІДЕО)

Розробники презентували трейлер нової гри Reigns: Game of Thrones, реліз якої запланований на 18 жовтня цього року. Ролик опубліковано на каналі Devolver Digital в YouTube, повідомляє 112.ua.

Стратегія є симулятором прийняття рішень і створена на основі популярного серіалу “Гра престолів”. Гравець буде приймати рішення від особи персонажів телешоу HBO – Серсеї Ланністер, Джона Сноу, Дейенеріс Таргаріен, Тіріона Ланністера, Санси Старк та інших героїв.

Гравцеві на вибір дається два шляхи вирішення певної проблеми, і подальший сценарій залежить від зробленого вибору. Головна мета — як можна довше втриматися на троні. Відкриваючи нових претендентів на престол, доведеться мати справу з їхніми таємницями і слабкостями, які у кожного свої.

Відзначимо, що гра буде використовувати просунуті камери iPhone X, завдяки чому підвищиться інтерактивність.

В Україні вартість нової гри складе 79 грн.

Оригінальна гра Reigns вийшла в серпні 2016 року на iOS, Android і ПК. Її сіквел під назвою Reigns: Her Majesty вийшов у грудні 2017 року. На цей раз розробники пропонували гравцям зіграти за королеву. Тепер же з’явилася можливість грати не за одного правителя, а за декількох.