Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

Всесвітньо відомі компанії готові постачати медобладнання в полтавські лікарні

Для ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського, обласного кардіодиспансеру, міських і центральних районних лікарень придбають нове обладнання і меблі у рамках проекту Світового банку. Хто стане постачальником – ще невідомо, але вже відбулось розкриття тендерних пропозицій

11 та 16 жовтня у Департаменті охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації відбулось дві процедури розкриття тендерних пропозицій. Перша стосувалась закупівель медичного обладнання і меблів для ЦРЛ, міських та обласної лікарень. Друга – закупівель обладнання для Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру та Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфосовського.

За міжнародно прийнятими правилами, у присутності представників Департаменту, компаній, які подали пропозиції та громадськості оголосили списки учасників, їх пропозиції та вартість контракту.

Постачати меблі і дрібне обладнання для лікарень вторинного рівня і ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського пропонують шість українських компаній: ТОВ «Хімлабораторреактив», ТОВ «Медична компанія «Емпіріка», ТОВ «ТД «Азаріс», ТОВ «Інтерсистем», ТОВ «Медгарант», ТОВ «Ілатанмед». Суми контрактів пропонуються від 822 572 євро до майже 3,5 мільйонів доларів США. Лише одна компанія пропонує поставку за трьома з чотирьох лотів, решта пропонують один-два лоти.

Щодо поставок високотехнологічного діагностичного та лікувального обладнання для ПОКЛ ім. М.В. Скліфосовського (зокрема для нейрохірургічного, офтальмологічного відділень тощо) та Полтавського обласного клінічного кардіологічного диспансеру, свої пропозиції подали 11 компаній: Lemedan (Чехія), ТОВ «Інтерсистем», ТОВ «Євромедтехніка», ТОВ «ТехМедКонтракт» (разом з ТОВ «УМТ+»), ТОВ «Оптек», ТОВ «МЕД ЕКСІМ», ОП Canon Medical Systems Europe B.V. (Нідерланди, разом з ТОВ «Інмед Україна»), ТОВ «Медгарант», Diatech SA (Швейцарія), Siemens Healthcare (Німеччина), Philips Medical Systems Nederland B.V. (Нідерланди). Суми контрактів варіюються від 115 тисяч євро до майже трьох мільйонів доларів США.

Переможців оберуть після того, як консультанти Світового банку детально вивчать усі пропозиції, що займає кілька місяців. Медики сподіваються, що поставки відбудуться у наступному році.