Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство ТОП-новина 

«Ворскла» звернулася до полтавських вболівальників

Керівництво команди засуджує тих, хто вболівав у Чернігові у футболках із зображенням Гітлера.

Про це йдеться у зверненні, опублікованому на офіційному сайті полтавської команди.

ФК «Ворскла» (Полтава) різко засуджує дії, що дискредитують всю футбольну громадськість, та суперечать принципам Міжнародної організації FARE

«У зв’язку з інформацією, що наразі шириться деякими ЗМІ стосовно вболівальників ФК «Ворскла» на грі 10-го туру Чемпіонату УПЛ у Чернігові, які мали зухвалий вигляд, повідомляємо наступне: ФК «Ворскла» розцінює поведінку цих осіб, як таку, що містить провокаційний характер, та йде всупереч розвитку та філософії полтавського футбольного клубу. Усі ми розуміємо наслідки таких провокацій! ФК «Ворскла» (Полтава) різко засуджує дії, що дискредитують всю футбольну громадськість, та суперечать принципам Міжнародної організації FARE. У переддень ігор Ліги Європи закликаємо всіх уболівальників дотримуватись правил толерантності та слідувати принципам УЄФА і здорового глузду», – йдеться у повідомленні.

За словами представників клубу, «Ворскла» змушена звернутися до правоохоронних органів із проханням відреагувати на ситуацію, що склалася з метою запобігти подібним тенденціям.

Нагадаємо, під час матчу «Десна» – «Ворскла» (0:2) двоє вболівальників на фанатському секторі полтавців спостерігали за грою у футболках з написом «Мій дідусь австрійський художник» та зображенням Адольфа Гітлера.