Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Внесення змін до програм та показників обласного бюджету: відбулося засідання постійної комісії Полтавської облради з питань бюджету та управління майном (ФОТО)

Сьогодні у Полтавській обласній раді, під головуванням Миколи Бондаря, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

У роботі комісії взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, перший заступник голови облради Євгеній Холод, заступник голови облради Анатолій Ханко, голова Полтавської ОДА Валерій Головко та перший заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Пісоцький, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, департаментів та управлінь.

На комісії депутати розглянули понад три десятки питань, а також ряд листів та звернень, що надійшли до комісії стосовно надання фінансування та надання у безоплатне користування майна спільної власності територіальних громад області.

Більшість звернень депутати підтримали з певними зауваженнями та пропозиціями.

Народні обранці проголосували за внесення змін до Програми сприяння залученню інвестицій, розвитку економічного співробітництва та формування позитивного іміджу Полтавської області на 2017 – 2020 роки, до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області у 2018 році.

Підтримали Програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року в новій редакції.

Затвердили перелік об’єктів, на які будуть спрямовані кошти обласного бюджету, відповідно до Обласної програми “Питна вода Полтавщини” на 2011 – 2020 роки, у 2018 році.

Підтримали внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки зі змінами та до Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери на 2016 – 2020 роки.

Проголосували і за внесення змін та доповнень до Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки та внесення змін до обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017 – 2020 роки», а також підтримали внесення змін до показників обласного бюджету на 2018 рік.