Ви тут:
Суспільство Україна 

Вік виходу на пенсію залишається незмінним для тих, хто в повному обсязі виконує умови пенсійної програми, – Андрій Рева

Міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив у ефірі телеканалу “Прямий” наголосив на важливості застосованого Пенсійною реформою диференційованого підходу при визначенні віку виходу на пенсію для мотивації людей брати участь у пенсійній програмі, що, своєю чергою, створює умови для легалізації ринку праці, повідомляють у Міністерстві.

“Ми провели Пенсійну реформу зберігши базовий пенсійний вік і для жінок, і для чоловіків. Вік виходу на пенсію був поставлений у залежність від виконання умов пенсійної програми. Якщо ви повністю виконали умови пенсійної програми – ви йдете в 60 років на пенсію, якщо ви виконали частково – то в 63 роки, а якщо виконали на мінімальному рівні – то в 65 років. У людей є вибір. Якщо людина не сплачує внески до Пенсійного фонду, або не працює, то чому вона має йти в 60 років? Той хто працював має йти раніше на пенсію ніж той, хто цього не робив”, – заявив Міністр.