Ви тут:
Суспільство Україна 

Відзнака імені Героя Небесної сотні Юрій Вербицького чекає на претендентів

ГО «Родина Героїв Небесної Сотні» заснували Відзнаку імені Героя  Небесної Сотні Юрія Вербицького. Вона стала можливою в рамках проекту «Відзнаки Героїв Небесної Сотні», завдяки доброчинцям, які долучилися до його фінансування  на платформі «Велика ідея» та підтримці Міжнародного фонду «Відродження».  

Відзнака буде  мотивувати тих, хто подібно до Героя Небесної Сотні, своїми науковими досягненнями, відданістю науковій доброчесності, ініціативністю у розвитку міжнародних наукових зв‘язків  розбудовують Україну. В рамках Відзнаки засновуються дві номінації:  

  1. Перспективні наукові дослідження, які розвивають наукові досягнення Юрія Вербицького чи кращий проект міжнародної співпраці, у рамках якого  використовується науковий доробок Юрія Вербицького.
  2. Кращий відеоурок, відеопояснення певної теми напрямку «Наука про Землю» для школярів, в яких  би використовувався науковий доробок Юрія Вербицького.

Прийом заявок на конкурс триває до 25 жовтня 2018 року. Підведення підсумків  відбудеться у листопаді 2018 року. З Положенням про відзнаку можна ознайомитися тут.

 Учасниками конкурсу можуть бути  громадяни України віком до 40 років.

Переможець номінації 1 отримує заохочення у вигляді фінансування розвитку своєї наукової діяльності у розмірі 15 тисяч гривень ( фінансування участі у міжнародній науковій конференції,  фінансова підтримка наукових досліджень, інше ). Переможець номінації 2 отримує заохочення 5 тисяч гривень.  

До складу конкурсної комісії  входять провідні науковці, члени Громадської Організації «Родина Героїв Небесної Сотні», представники громадських організацій.