Ви тут:
Кримінал Суспільство Україна 

Відпрацювання Одеси: вилучено сотні одиниць зброї, наркотики, 150 особам повідомлено про підозру (ФОТО)

Результати відпрацювання Одеси – оперативне розкриття тяжких злочинів, вилучення з незаконного обігу зброї та наркотиків, постійне проведення заходів превентивного характеру. Відпрацювання було ініційоване керівництвом МВС та Національної поліції України. Його практичний етап розпочався 28 вересня, повідомляє прес-служба Нацполіції.

За час відпрацювання поліцейські повідомили про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень майже сто п’ятдесяти особам. Серед розкритих злочинів – умисне вбивство та замах на нього, розбійні напади, грабежі, крадіжки, незаконне заволодіння транспортними засобами, наркозлочини тощо. Завдяки посиленому патрулюванню міста майже 70 правопорушень були розкриті за гарячими слідами.

Однією з найбільш резонансних подій за цей період стала стрілянина у Київському районі обласного центру. В результаті злагоджених та професійних дій, протягом декількох годин поліцейські затримали двох, а згодом – ще трьох підозрюваних у замахові на вбивство.

Так само оперативно було розкрито озброєний розбійний напад на чоловіка на вул. Канатній. Того ж дня правоохоронці затримали одного з підозрюваних та встановили інших осіб, які наразі перевіряються на причетність до злочину.

Під час відпрацювання велика увага приділялася превентивним заходам. Зокрема, роботі по протидії незаконному розповсюдженню зброї, боєприпасів та вибухівки та попередженню правопорушень з їх використанням. Один з прикладів превентивних заходів – миттєве реагування правоохоронців на повідомлення громадян про озброєних осіб у хостелі Суворовського району.

Всього за два тижні відпрацювання з незаконного обігу було вилучено понад двісті сорока одиниць вогнепальної зброї та набоїв. Також перевірено понад 1200 власників зброї, з яких 68 притягнуті до адміністративної відповідальності та у них вилучено 29 одиниць зброї.

Загалом за порушення адміністративного законодавства складено майже чотири тисячі протоколів.

Наразі комплексне оперативно-профілактичне відпрацювання Одеси триває. Посилені патрулі правоохоронців забезпечують публічний порядок та роблять все можливе, щоб одесити та гості міста почувалися у безпеці.