Ви тут:
Суспільство Україна 

В “Укрзалізниці” розповіли, коли і як поїзди розділять на три класи

Розділення поїздів “Укрзалізниці” на три класи за рівнем комфорту довелося відкласти через бюрократичні процедури.

Про це повідомив менеджер “Укрзалізниці” Олександр Красноштан в інтерв’ю ЕП.

“Ще весною ми подали в Міністерство інфраструктури зміни до правил перевезень, але вони досі не прийняті. До кінця осені ми це обов’язково запровадимо”, – сказав він. Раніше повідомлялося, що розділення планували впровадити до кінця літа.

За словами Красноштана, вся суть розділення полягає в тому, щоб пасажир, сплачуючи кошти, чітко знав, за що він платить.

“У потяга категорії комфорт нові вагони, він рухається на дві години швидше, має зручний графік відправлення-прибуття, більш високу якість комплекту постільної білизни тощо”, – розповів менеджер “Укрзалізниці”.

Він зауважив, що соціально чутливі верстви населення зможуть доступно подорожувати – якщо за маршрутом їздить лише один потяг, це буде потяг економ-класу.

“Якщо, наприклад, між Києвом і Львовом курсує 16 пар поїздів, то деякі з цих поїздів ми можемо зробити категорії комфорт”, – сказав Красноштан. – Людина бачить, що вона платить за послуги. Економ — дешевше, але в такому випадку не варто очікувати високого рівня комфорту при подорожі на 800 км за 130 грн”, – зазначив він.