Ви тут:
Суспільство Україна Цікавинки 

В Україні пройде наймасовіший урок доброти, присвячений Всесвітньому дню тварин

4 жовтня Благодійний Фонд «Happy Paw» за підтримки Міністерства освіти та науки України та гуманістичного руху «UAnimals» організовує у школах країни «Всеукраїнський урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», приурочений Всесвітньому дню тварин, який відзначають саме 4 жовтня.

В рамках акції в школах країни з 1 по 11 класи будуть проведені уроки доброти на основі Методичного посібника Благодійного фонду «Happy Paw» – «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин», який є рекомендованим МОН для використання в навчальних закладах.

В ході проведення уроків школярі ознайомляться із правилами етичного ставлення до тварин, гуманними шляхами розв’язання проблеми безпритульних собак та котів, а також чинними правовими нормами, що стосуються захисту тварин від жорстокого поводження з ними.

Також за результатами проведення заходу Національним реєстром рекордів України планується фіксація рекорду України – «Наймасовіший урок добра в закладах освіти, проведений впродовж одного дня». Для участі в акції зареєструвались більше 1 000 шкіл зі всієї України в яких буде проведено понад 10 000 уроків. Окрім українських шкіл, до акції долучилися також навчальні заклади з Греції (Афіни) та Бельгії (Брюсель).