Ви тут:
Відео Освіта Полтавщина Суспільство 

В одній зі шкіл Горішніх Плавнів відкрили сучасний лінгафонний кабінет у стилі Оксфордського університету (ВІДЕО)

У СЗОШ №3 Горішніх Плавнів, що на Полтавщині, відкрили сучасний лінгафонний кабінет, де школярі можуть за новими технологіями вивчати англійську та німецьку мови.

Кабінет розділений на дві зони, які в майбутньому одну від одної відділятимуть розсувні двері. Заняття можна проводити одночасно для двох підгруп школярів. За необхідності клас використовуватимуть як єдиний конференц-зал. Кожна частина навчального класу обладнана 16-ма комп’ютерами для дітей та по одному для вчителя. Кожен комп’ютер для учнів оснащений навушниками. Встановили одну смарт-панель, ще одну заплановано придбати наступного року.

Необхідність у такому класі постала тоді, коли побачили, що діти не досить гарно складають завдання аудіювання з англійської мови, що є обов’язковою складовою на ЗНО. А щоб добре його виконати, необхідно слухати носія мови, пояснює директор школи Ольга Сень.

“Ті діти, які побували в цьому кабінеті, просто в захваті. Коли дитина слухає мову носія і їй ніхто не заважає. Цей кабінет призначений для того, щоб дитина краще сприймала носіїв мови. У такому класі можна дуже ефективно побудувати урок”, – пояснює вчитель англійської мови Аліна Шмаль.

Дизайн кабінет незвичайний – стиль Оксфордського університету. На стінах художник зобразив цей навчальний заклад, що ніби за вікном.