Ви тут:
Відео кримінал Суспільство Україна 

Українські правоохоронці затримали трьох “злодіїв в законі” (ВІДЕО)

Протягом тижня поліцейські припинили злочину діяльність трьох “злодіїв в законі” на території країни. Усі вони – іноземці, які прибули в Україну для здійснення контролю за діяльністю певних злочинних угрупувань. Викрити злодіїв вдалось завдяки кропіткій роботі поліцейських Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції та його новостворених територіальних підрозділів, повідомляє прес-служба Національної поліції України.

Так, працівники кримінальної поліції з’ясували, що 41-річний іноземець, відомий у кримінальних колах під прізвиськом “Джейран Хонський”, намагається потрапити до України, аби керувати злочинними групами, що займаються незаконним заволодінням автотранспорту.

Правоохоронці не допустили візиту “небажаного гостя”: 25 жовтня, за сприяння Державної прикордонної служби, поліцейські затримали злодія прямо в аеропорту міста Харкова. Чоловіка повернули рейсом до Стамбула.

Наразі, Службою безпеки України йому заборонено в’їзд на територію нашої держави на п’ять років.

Другі два злодії вже неодноразово видворялися з території України, але незаконним шляхом повертались до країни знову.

Зокрема, 36-річного “злодія в законі” на прізвисько “Тенго Гальський” у квітні цього року, вже було примусово видворено з України із забороною в’їзду до 2021 року.

Однак через нетривалий час він незаконно повернувся для здійснення контролю за злочинними угрупуваннями, які скоюють квартирні крадіжки.

26 жовтня співробітники ДСР затримали “Тенго” у Києві. Наразі працівники Державної міграційної служби помістили злодія до пункту тимчасового перебування іноземців (ПТПІ).

Відносно третього “злодія в законі” на прізвисько “Дато Агджабединський” працівники ДСР встановили, що він прибув на територію Київського регіону, для контролю за злочинними групами своїх земляків.

27 жовтня за сприяння Державної міграційної служби 32-річного уродженця Азербайджану, примусово видворено за межі нашої країни.

Відтак, “Дато” заборонено в’їзд до України на 10 років.