Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У виправних колоніях Полтавщини до дисциплінарної відповідальності притягнули 18 посадовців

За результатами комплексних перевірок додержання вимог кримінально-виконавчого та іншого законодавства України, у Державних установах “Машівська виправна колонія № 9”, “Крюківська виправна колонія № 29”, “Божківська виправна колонія № 16”, “Полтавська виправна колонія № 64”, “Надержинщинська виправна колонія № 65” та “Кременчуцька виправна колонія № 69” Північно-Східного  міжрегіонального управління з питань виконання покарань та пробації Міністерства юстиції, проведених органами прокуратури із залученням у встановленому порядку необхідних спеціалістів внесено 6 вказівок керівництву виправних установ щодо виявлених порушень режиму у колоніях та засобів його забезпечення, умов відбування покарання, при виховному впливі на засуджених до позбавлення волі тощо.

На виконання документів прокурорського реагування, адміністраціями виправних установ вжито ряд дієвих організаційно-практичних заходів на усунення виявлених порушень. Про це повідомили у прокуратурі Полтавщини. 

Так, завдяки реагування органів прокуратури Полтавської області, до дисциплінарної відповідальності притягнули 18 посадових осіб.

Робота на вказаному напрамку триває та перебуває під постійним контролем прокуратури.