Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Великій Багачці рятувальники провели для школярів екскурсію до пожежно-рятувального підрозділу

Учора, у рамках проведення Тижнів безпеки життєдіяльності, рятувальники провели пізнавально-профілактичний захід для учнів Красногорівської школи Великобагачанського району.

Під час заходу, рятувальники розповіли дітям основні правила безпеки життєдіяльності, правила пожежної безпеки у побуті та правила поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів. Також, навчали як діяти у разі виникнення екстремальних ситуацій. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Далі на юних гостей чекала екскурсія пожежно-рятувальною частиною. Фахівці Служби порятунку «101» розповіли про причини пожеж, їх наслідки, якими силами та засобами рятувальники ліквідовують надзвичайні події. Також, розповіли про будні вогнеборців, ознайомили із побутом.

Рятувальники продемонстрували дітлахам пожежні автомобілі, спеціальне обладнання та технічне спорядження, розповіли тактико-технічні характеристики та показали окремі елементи у дії.

Крім того, фахівці Служби надали можливість усім бажаючим спробувати себе у ролі вогнеборців, приміряти бойових одяг, посидіти в пожежному автомобілі та ліквідувати умовну пожежу.

Аби діти не забували елементарні правила безпеки життєдіяльності, рятувальники вручили присутнім тематичні листівки.