Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У сільській школі на Шишаччині відкрили першу в Україні майстерню європейського рівня

У Великобузівському НВК на Шишаччині відкрили нову сучасну майстерню трудового навчання. Презентація проекту відбулась на обласному семінарі вчителів трудового навчання, повідомили на сайтіПедагогічна преса”.

Учні школи отримали нову сучасну майстерню з професійними ручними та електроінструментами. На презентації школярі мали змогу протестувати інструмент та власноруч виготовити собі стильні блокноти.

У 11 класах Великобузівського навчально-виховного комплексу навчається 107 дітей з декількох населених пунктів. Хлопці та дівчата є постійними переможцями обласних олімпіад та конкурсів і створюють власноруч справжні шедеври столярного мистецтва. Проте питання оснащення кабінетів необхідним для практичних занять обладнанням залишається актуальним майже у кожній державній школі будь-якого регіону.

Ідейним натхненником проекту став учитель трудового навчання Великобузівського НВК, Геннадій Світличний. Саме він написав офіційного листа українському бренду ручних електроінструментів Dnipro-M з пропозицією співпраці.

«Ніхто не вірив у те, що мені вдасться достукатися та отримати інструменти європейської якості для своїх учнів. Такою майстернею може похвалитися не кожна школа України. Скоріш за все, взагалі ніяка», – говорить Геннадій.

Ідея звернутися до компанії з проханням облаштувати куточок практичних занять для своїх учнів, прийшла спонтанно.

«У моїй майстерні висів календар цієї марки, привезений з будівельного магазину. Написав офіційного листа і надіслав на першу ж пошту, що знайшов на їх сайті».