Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятині порахують велосипедистів

Представники Пирятинської ОТГ в рамках проекту „Зелене світло для велоруху в громадах“ у партнерстві з програмою U-LEAD взяли участь у Велофорумі-2018 в Івано-Франківську.

Під час Велофоруму відбулося багато цікавих воркшопів, виступів, семінарів. Учасників ознайомили з велоінфраструктурою міста Івано-Франківська, відбулася зустріч організацій-членів Української велосипедної мережі. Представники ОТГ також презентували результати діяльності в рамках проекту „Зелене світло для велоруху в громадах“ у партнерстві з програмою U-LEAD та плани на майбутнє.  

В подальшому Пирятинська ОТГ працюватиме над реалізацією концепції розвитку велосипедної інфраструктури в громаді, яка була напрацьована під час дводенного воркшопу, який відбувся в Пирятині влітку.

З метою визначення кількості велосипедистів у місті та доцільності облаштування велодоріжок і велосмуг, 17 жовтня планується проведення осіннього підрахунку велосипедистів у визначених точках: Соборна – Європейська, Соборна – Зоряна, Січових Стрільців – Соборна, Цибаня – Визволення – Ярмаркова.