Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтавській бібліотеці відбулися чергові мистецькі посиденьки у форматі чаювання

Полтавські бібліотекарі продовжують започатковану традицію літературно-мистецьких зустрічей у форматі чаювання. Цього разу естафету прийняла бібліотека-філіал № 6, що в мікрорайоні Браїлки.

Мистецькі посиденьки розпочалися з представлення майстринею і художницею Ніною Бакановою її творчих робіт. Окрім власне картин, авторка створює дуже цікаві й красиві вироби в різних мистецьких техніках.

Цього разу Ніна принесла в бібліотеку на імпровізовану виставку зроблені власноруч з бісеру та природних матеріалів (квіти, листя, спеціальна прозора смола) жіночі прикраси та розповіла про техніку їх створення. 

Також художниця принесла подарунки для бібліотеки-філіалу №6: дві великі виставкові ляльки, які нібито являють собою весільну пару. Ще один подарунок – велику виставкову ляльку-українку в національному строї з пшеничного кольору косою Ніна Баканова вручила завідувачці бібліотеки-філіалу №7, що на Половках, Людмилі Заливчій, котра також брала участь у літературно-мистецькому чаюванні в гостях у колег.

Оскільки на посиденьки прийшли і діти, у виконанні автора звучали дитячі казки Галини Пустовгар, надруковані у журналі “Вечірня казка”. І хоча в бібліотеці, де проходило літературно-мистецьке чаювання, ще не завершений ремонт, спілкування і обмін новинами, що стосувалися творчих доробків, книг та періодичних видань, пройшло в дуже приємній, затишній атмосфері. Завідувачка бібліотеки Ірина Усова щедро пригощала учасників заходу смачними пирогами з яблуками і сливами , які сама спекла вдома.

Наталія Жовнір, журналіст.

Фото автора та Сюзанни Онищенко