Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Полтавській 1-й міській клінічній лікарні відкрили оновлене відділення цереброваскулярної патології

Днями представники міської влади та депутатського корпусу відвідали з робочим візитом Першу міську клінічну лікарню. Тут виконані ремонтні роботи у відділенні цереброваскулярної патології, а також незабаром розпочнеться капітальний ремонт приміщення неврологічного відділення.

Відділення цереброваскулярної патології – єдине у нашому місті. У відділенні створені комфортні умови для перебування пацієнтів та все необхідне для роботи медичного персоналу. Гострі порушення мозкового кровообігу – це невідкладні стани, що потребують термінової діагностики та своєчасного лікування. Своєчасність надання кваліфікованої медичної допомоги надасть змогу зменшити інвалідизацію та смертність від даної патології.

Головний лікар медичного закладу Ганна Селькіна під час інспектування зазначила, що в планах капітально відремонтувати також приміщення на другому поверсі – коридор, палати та маніпуляційні кімнати.

– Ми сподіваємося, що відділення буде відремонтовано до кінця наступного року. Воно буде також сучасно оснащене, – наголосила Ганна Селькіна. – Хочу зауважити, що неврологічне відділення функціонувало з моменту введення в експлуатацію Першої міської клінічної лікарні.

Під час огляду лікарні, перший заступник міського голови Андрій Лямін та депутат Полтавської міської ради Андрій Матковський наголосили, що питання здоров’я полтавців є першочерговими для влади, тому відділення має відповідати усім сучасним вимогам.

Довідково:

Відділення цереброваскулярної патології відкрите з 1-го жовтня поточного року, розташоване на четвертому поверсі лікувального закладу, загальною площею 560 кв.м, розраховане на 30 ліжок з блоком інтенсивної терапії на 6 ліжок.

Блок інтенсивної терапії укомплектований функціональними ліжками, протипролежневими матрацами, апаратами штучної вентиляції легень, інфузоматами, пульсоксиметрами, концентраторами кисню, відсмоктувачем електричним, дефібрилятором, моніторами спостереження за станом пацієнта, рентгенологічним палатним апаратом, засобами медичної реабілітації та м’яким інвентарем.

Штат відділення складає 38 посад, з яких 9 – лікарів, 13 – медичних сестер. Загалом на ремонт відділення гострої цереброваскулярної патології з міського бюджету було виділено понад 5,5 млн грн, на оснащення відділення обладнанням та засобами медичної реабілітації – понад 12 млн грн.