Ви тут:
кримінал Полтавщина Суспільство 

У Полтаві затримали студента-хакера

Працівники Київського управління Департаменту кіберполіції та слідчого відділу поліції Полтавщини  встановили хакера який за допомогою модифікованого вірусу отримував несанкціонований доступ до інформації, яка зберігалася на комп’ютерах потерпілих.

Ним виявився 17-річний студент одного із техічних навчальних закладів Полтавщини, повідомили в Департаменті кіберполіції Національної поліції України.

Хлопець модифікував шкідливе програмне забезпечення, після чого розповсюджував його в мережі Інтернет. Основною метою таких його дій було отримання доступу до операційних систем уражених комп’ютерів.

У подальшому, отримавши доступ до операційної системи зараженого комп’ютера, хакер мав можливість копіювати всю файлову систему, логіни та паролі в браузері, отримувати віддалений доступ до комп’ютера, здійснювати запис роботи робочого столу та вчиняти будь-які несанкціоновані дії з цього ПК.

За даним фактом поліція розпочала кримінальне провадження за ч. 1 ст. 361-1 (Створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження або збут) КК України.