Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

У Полтаві затримали серійного крадія

Оперативники відділення поліції № 1 міста Полтава встановили особу чоловіка, який підозрюється у скоєнні більше 10 крадіжок із гаражів полтавців. Крадіжки чоловік почав скоювати у червні 2018 року, менш як за місяць після того, як звільнився із в’язниці за скоєння аналогічних злочинів. 

Усередину гаражів злодій проникав, пошкоджуючи замки на вхідних дверях, виносив усе, що мало хоч якусь цінність і що можна було згодом продати. Про це повідомили у ГУ НП у Полтавській області.

«Частину викрадених речей наші працівники виявили за місцем проживання підозрюваного, деякі речі вилучили у місцях, куди фігурант їх реалізовував після викрадення, – повідомив начальник відділення поліції № 1 міста Полтава Сергій Махно. – Ці речі повернуть власникам після проведення необхідних слідчих дій». 41-річний полтавець має близько 20 судимостей.

Відповідно до санкції частини 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище), за якою розпочаті кримінальні провадження, його знову чекає покарання у виді позбавлення волі – цього разу на строк від 3 до 6 років.