Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві запрацювала Школа демократії

Полтава стала третім містом України, після Львова та Одеси, де відкрилася Школа демократії. Це освітньо-тренінговий центр, в якому протягом 5 місяців проходитимуть навчання членів політичних партії Полтавщини, громадських активістів, журналістів, державних службовців і науковців.

«Сьогодні ситуація у нашому місті потребує, як ніколи, такого навчання для лідерів суспільної думки. Метою нашого тренінгу є підготувати нову генерацію українських політиків: більш ефективних, досвідчених і фахових. У Полтаві ми хочемо вибудувати мережу лідерів змін», – сказала ко ординаторка Школи демократії у Полтаві Юлія Городчаніна під час відкриття центру.

Курс лекцій та тренінгів для учасників проводитимуть виконавчий директор СЄЦБД Леван Цуцкірідзе та регіональний координатор СЄЦБД в Україні Кирило Третяка. Зокрема, серед пріоритетів голландсько-грузинсько-української команди – гендерна рівність у політиці, підтримка соціально активної молоді, формування політичної культури, налагоджування діалогу між громадянським суспільством, політичними партіями та урядом.

Довідка. Східноєвропейський центр багатопартійної демократії (СЄЦБД) створили влітку 2017 року на основі регіонального офісу Нідерландського інституту багатопартійної демократії, який запрацює в Україні з 2016 року. На сьогодні Школи демократії існують у 8 країнах світу.