Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві волонтери замалюють наркоадреси словами – назвами моральних цінностей

У Полтаві відбулася акція «Намалюй життя в любові», спрямована на попередження явища наркоманії. Організаторами стали Управління в справах сім’ї та молоді ОДА, Полтавський обласний наркодиспансер, Патрульна поліція області, ГО «Сім доріг», БО «Світло надії» та низка інших громадських організацій.

У Корпусному парку зібралися студенти та волонтери, учасники ГО. Фрагмент огорожі прикрасили повітряними кульками у вигляді сердечок, розвісили фото із різноманітних акцій і таблички з назвами міст, щоправда, російською мовою.

«Це символізує, що акція відбувається в багатьох містах України. Її девіз — «намалюй життя в любові», а сердечка — символ любові, і ми зібралися всією країною за те, щоби молодь була здоровою», — пояснила Крістіна Міллер, представник ГО «Сім доріг».

Мета акції — мінімізація проблеми наркоманії, бо вона стала епідемією.

«Зараз на стінах будинків можна побачити багато наркоадрес, за якими будь-який школяр чи студент може взяти собі наркотичну речовину. Ми будемо їх замальовувати. Звісно, проблеми це не ліквідує, але якоюсь мірою її мінімізує».

Акція відбудеться в три етапи: учасники діляться на команди по сім чоловік і беруть участь у квесті, щоби «виграти» собі той чи інший район міста, у якому вони потім будуть працювати. Решта проводять соцопитування, результати якого потім передадуть до Міністерства соцполітики.

Безпосередньо на районах відбуватиметься найважливіший етап: учасники отримають пензлики, фарби, спорядження, трафарети й будуть замальовувати наркоадреси, написані на стінах будівель, словами — назвами моральних цінностей.

По закінченню акції відбудеться нагородження переможців.