Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві влаштували вечір-спомин поета Володимира Тарасенка

У літературній вітальні Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського відбувся вечір-спомин «Тарасикове літо» до 70-ї річниці від дня народження поета Володимира Тарасенка. Захід влаштували в рамках проекту «Читаємо дитині рідне». 

Автора вшанували у день його народження. На заході звучали вірші поета для дітей, патріотична та філософська лірика. Їх читали вихованці Полтавського дошкільного навчального закладу «Джерельце», учні Полтавської школи «Здоров’я» № 14, учні Полтавського багатопрофільного ліцею № 1 імені І.П.Котляревського та вчитель української мови Вікторія Гайдамака.

Звучали на заході і пісні на слова Володимира Тарасенка «Жайвір», «Павучок», «Розмова з мамою», «Школярики», які поклав на музику композитор, заслужений працівник культури України та хороший друг поета Володимир Раковський.

Вшанувати пам’ять Володимира Олександровича прийшли його друзі, шанувальники і колеги. Зі світлим спогадом про автора до присутніх звернувся голова Полтавської спілки літераторів Михайло Любивий, письменник, учасник проекту «Читаємо дитині рідне» Віктор Сердюк, завідувач бібліотеки Полтавського міського багатопрофільного ліцею №1 імені І.П.Котляревського Наталія Граїцька, літературознавець Олексій Неживий.

Свій бібліографічний покажчик по творчості В.Тарасенка презентувала працівник Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва ім.О.Гончара Наталія Требіна. Відвідала захід і дружина поета пані Лідія.