Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві влаштували спортивно-патріотичний квест для дітей з вадами слуху та студентів

Працівники Полтавської обласної бібліотеки для дітей ім. Панаса Мирного спільно з ВГО Полтавської філії «Українська асоціація інвалідів АТО» та Комунальним закладом «Полтавський міський заклад – центр фізичного здоров’я населення «Спорт – для всіх» провели спортивно-патріотичний квест «Уроки мужності» для вихованців Полтавського міжрегіонального професійного училища, спеціальної школи-інтернату для глухих дітей та студентів Полтавського інституту економіки та права.

Діти змагались у 6 локаціях: «Розбирання та збирання зброї», «Вправний в бою», «Дартс», «Метання гранати», «Картографія», майстер-клас «Паперовий янгол».

Свої вміння під час заходу продемонстрували і спортсмени Полтавської обласної федерації Кіокушин карате. Для всіх охочих працювала фото-зона, в якій вони мали змогу приміряти військову амуніцію та сфотографуватися.

Переможці квесту отримали грамоти та подарунки від Комунального закладу «Полтавський міський заклад – центр фізичного здоров’я населення «Спорт – для всіх», а всі учасники – смачні смаколики від БФ «Гранд Авак».