Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відкриють Школу демократії

Школа демократії — це освітньо-тренінговий центр, в якому 5 місяців проходитимуть навчання члени політичних партій Полтавщини, громадські активісти, журналісти, державні службовці й науковці. Всі ті, хто хотів би присвятити своє життя розвитку демократичного суспільства в Полтаві й Україні.

Мета проекту – підготувати нову генерацію українських політиків: більш ефективних, освічених та фахових.

Восени 2017 року Східноєвропейський центр багатопартійної демократії (СЄЦБД) відкрив Школи демократії у Львові та Одесі. Тепер на черзі старт першої навчальної програми у Полтаві. 25 слухачів розпочинають ознайомлення з основами демократичного врядування, політичних інститутів та інструментів. Лекції у Школі читатимуть відомі політологи, експерти, громадські активісти, які ділитимуться власним досвідом щодо розвитку демократії в Україні. В програмі такі предмети, як політична культура, політичні партії та політичні фінанси, вибори та виборчі системи, права людини, парламентська практика, місцеве самоврядування, проблеми децентралізації, визначення корупції та основні підходи, інституційні реформи та міжнародне законодавство.

Відкриття Школи відбудеться за участі виконавчого директора СЄЦБД Левана Цуцкірідзе та регіонального координатора СЄЦБД в Україні Кирила Третяка.

Серед пріоритетів голландсько-грузинсько-української команди – гендерна рівність у політиці, підтримка соціально активної молоді, формування політичної культури, налагоджування діалогу між громадянським суспільством, політичними партіями та урядом тощо.

Місце й час: 5 жовтня, 10:00 год.,  вул. Котляревського, 6, офіс ГО «Нова Полтава».

Довідка. Східноєвропейський центр багатопартійної демократії (СЄЦБД) створили влітку 2017 року на основі регіонального офісу Нідерландського інституту багатопартійної демократії (НІБД), який працює в Україні з 2016 року. Метою НІБД є надання підтримки політичним партіям в умовах молодих демократій. Він сприяє підтримці багатопартійної політичної системи та зміцненню інституційного потенціалу політичних партій та угруповань для утвердження стабільних, плюралістичних демократій. На сьогодні робота НІБД розгорнулась у 28 країнах світу, а Школи демократії існують у 8 країнах світу.