Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

У Полтаві відбувся традиційний легкоатлетичний крос «Золота Осінь»

13 жовтня за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту був проведений традиційний легкоатлетичний крос «Золота Осінь». Спортивний захід відбувся вздовж берегової лінії річки Ворскла (Шпортівка) мікрорайону Левада. Змагання відбулись серед студентів вищих навчальних закладів міста Полтава І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Про це повідомляє прес-служба Полтавської міської ради.

Головний суддя змагань – Микола Петренко, тренер з легкої атлетики КЗ ПДЮСШ №1.

На легкоатлетичний крос прийшли майже всі заклади І-ІІ рівня акредитації у повному складі команд – це понад 80 юнаків та дівчат. Так, серед них І загальнокомандне місце вибороли Політехнічний коледж, ІІ місце – Полтавський коледж нафти і газу та ІІІ місце – Юридичний коледж.

Серед закладів вищої освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації взяло участь лише три заклади, в кількості 20 юнаків та дівчат: Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка у повному складі юнаків та дівчат, Українська медична стоматологічна академія – команда юнаків, та Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка представив тільки двох учасників.

Згідно протоколу змагань загальнокомандні місця вибороли:

І місце – ПНТУ імені Ю. Кондратюка;

ІІ місце – УМСА;

ІІІ місце – ПНПУ імені В. Г. Короленка.