Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбувся регіональний медико-патріотичний конкурс «Лікар — патріот, захисник України!»

За підтримки управління у справах сім’ї, молоді та спорту виконавчого комітету Полтавської міської ради в приміщенні «Української медичної стоматологічної академії» відбувся регіональний медико-патріотичний конкурс професійної майстерності «Лікар — патріот, захисник України!». Захід присвятили Дню захисника України, Дню українського козацтва та свята Покрова Пресвятої Богородиці.

Конкурс став своєрідним тренінгом, де лікарі-інтерни відпрацьовували і демонстрували навички надання первинної медико-санітарної допомоги, навчалися виносити поранених з поля бою, повідомили у Полтавській міській раді.

Учасники змагалися в 4-х конкурсах по наданню екстреної допомоги в умовах, максимально наближених до реальних: сучасна аптечка військовослужбовця; надання тактичної допомоги на полі бою; надання екстреної медичної допомоги та транспортування постраждалих до медичного пункту батальйону. У конкурсних епізодах молодь продемонструвала навички з тактичної медицини, наданні первинної медико-санітарної допомоги та командної роботи в екстремальних умовах.