Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбулась нарада керівництва Департаменту та управлінь організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Нацполіції

Засідання керівництва, яке проходить у Головному управлінні Національної поліції в Полтавській області, очолює начальник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування (ДОАЗОР) Олексій Сергєєв.

На нараді також присутні заступник начальника ДОАЗОР Анатолій Ходоровський, начальник ГУНП в Полтавській області Андрій Замахін, заступник начальника поліції Полтавщини Володимир Абрамов, керівники управлінь (відділів) ОАЗОР ГУНП, а також керівники структурних підрозділів і відділень (секторів) моніторингу територіальних відділів поліції Полтавської області.

На нараду, окрім підбиття підсумків службової діяльності, винесено ряд питань, серед яких:

– стан реагування на повідомлення громадян та інформування Департаменту про скоєні резонансні правопорушення;

– створення ситуаційних центрів та їх діяльність;

– актуальні питання діяльності диспетчерської служби при організації реагування на резонансні злочини;

– організація діяльності секторів моніторингу.

У вступному слові Олексій Сергеєєв підбив підсумки роботи підрозділів ОАЗОР упродовж 9-ти місяців поточного року.

“Вкотре наголошую, що самі по собі статистичні дані щодо співвідношення скоєних та розкритих злочинів на території обслуговування не розкривають повної картини про безпеку регіону та стан криміногенної обстановки, – зазначив начальник Департаменту ОАЗОР Олексій Сергєєв. – Наша основна мета – ретельно ці дані проаналізувати, і, у разі дійсного зростання злочинності, відшукати причини та передумови, які цьому сприяли”.

Також Олексій Олексійович зупинився на інноваційних проектах, які вже вдалося реалізувати у рамках розбудови поліції, озвучив вимоги керівництва Національної поліції України та проаналізував стан обліково-реєстраційної дисципліни у підрозділах.