Ви тут:
Анонс Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відбудеться вечірка на честь прем’єри фільму «Богемна рапсодія»

3 листопада о 18:00 в ТРЦ «Конкорд» відбудеться вечірка на честь прем’єри фільму «Богемна рапсодія», де відбудеться концерт групи Queen Tribute з Давідом Ломідзе.

Полтавців запрошують на атмосферний вечір музики Queen у виконанні Давіда Ломідзе та Гурту “Queen Tribute” в ТРЦ Конкорд та перегляд фільму “Богемна рапсодія” у Wizoria.

Початок концерту: 18:00, 2 поверх ТРЦ Конкорд

Початок сеансу: 19:15 Wizoria Конкорд

На Вас чекає унікальна та масштабна подія:

  • живий виступ Давіда Ломідзе та Гурту “Queen Tribute” (кращі хіти гурту Queen)
  • флешмоб «We will rock you»
  • фотозона в стилі ROCK
  • The confetti show
  • перегляд фільму «Богемна рапсодія» у Wizoria.

Вхід на концерт вільний.

«Богемна рапсодія» – це фільм-посвята групі Queen, їхній музиці та Фредді Мерк’юрі, який кинув виклик стереотипам та відкинув умовності, аби стати одним з найулюбленіших артистів на планеті. Фільм простежує карколомний злет “Квін” завдяки культовим пісням та революційному звучанню, майже розпад групи, коли спосіб життя Мерк’юрі вийшов з-під контролю, та їхнє тріумфальне возз’єднання напередодні благодійного концерту “Live Aid”, де група на чолі зі смертельно хворим Мерк’юрі продемонструвала один з найвеличніших виступів в історії рок-музики. Скріпивши духовну спадщину гурту, члени якого завжди почувалися скоріше сім’єю і досі надихають аутсайдерів, мрійників та закоханих у музику.