Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві стартував прокат двох українських комедій

Відучора в Полтаві стартував прокат музично-комедійного бойовика “Шляхетні волоцюги “. Стрічку демонструють у кінотеатрі “Мультиплекс”, щоправда, сеанси тільки денні. Вартість квитків – 50-90 грн.

Події фільму «Шляхетні волоцюги» відбуваються у Львові у 1938-39 роках. Це історія про львівських батярів Бодю та Мірека, які живуть під гаслом: «Любити Львів, жінок та жарти». Аби життя було яскравим, шляхетні волоцюги вдаються до різних авантюр, але залишаються при цьому позитивними героями. Неочікувано для себе, вони стають опікунами молодої красуні та їхні пригоди набирають нових обертів.

У соцмережах полтавці залишають переважно позитивні відгуки.

Також із 4 жовтня у кінотеатрах розпочнеться показ комедії “Скажене весілля”. Вартість квитків  коливається в межах від 50 до 140 грн. залежно від сеансу.  Стрічка демонструватиметься у  полтавських кінотеатрах “Multiplex” і “Wizoria”.

“Директор районного краєзнавчого музею Василь Середюк, відправляючи доньку Катю до Франції на навчання, і не очікував такого повороту — місяць тому вона повідомила, що виходить заміж за французького лікаря — кардіохірурга Франсуа”, – йдеться в анотації до фільму.

Обидва фільми створені за підтримки Держкіно.