Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві розпочались дводенні навчально-методичні збори фахівців з охорони праці (ФОТО)

Сьогодні у місті Полтава розпочались дводенні навчально-методичні збори, які проводять з метою підвищення професійного рівня фахівців з охорони праці органів та підрозділів служби цивільного захисту, навчальних закладів, підприємств, установ і організацій сфери управління ДСНС.

На початку засідання Перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко привітав учасників з важливою для професійного зростання подією, побажав плідної праці, нових знань, які в подальшому можна використовувати у практичній службовій діяльності. Про це повідомили в УДСНС України у Полтавській області.

Фахівців з різних куточків України навчатимуть: начальник відділу медико-біологічного захисту та організації медичного забезпечення управління захисту населення і територій Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України Віталій Маринюк, завідувач сектору організації заходів з охорони праці в ОРС ЦЗ Управління забезпечення ОРС ЦЗ ДСНС України Світлана Василенко, представник Головного управління Держпраці у Полтавській області Вікторія Полєнова, управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань Оксана Щербак, представники Головного управління ДСНС України у Полтавській області та інші.

Під час дводенних зборів учасники проаналізують стан виробничого травматизму в органах та підрозділах, на підприємствах, в організаціях та навчальних закладах сфери управління ДСНС за 9 місяців поточного року, обговорять проблемні питання. Також, фахівці з охорони праці розглянуть питання щодо організації атестації робочих місць за умовами праці, порядку розслідування нещасних випадків на виробництві. Проведуть тренінг-заняття з надання домедичної допомоги при настанні надзвичайної ситуації, обговорять організацію навчання особового складу та працівників служби цивільного захисту в системі охорони та безпеки праці. Крім того, обговорять алгоритм проведення виїзних занять з питань охорони праці та проведуть тестування задля визначення фахової підготовки учасників зборів.