Ви тут:
Комуналка Полтавщина Суспільство 

У Полтаві продовжують вирішувати проблему з засмітченими контейнерними майданчиками

Комунальні підприємства спільно з інспекцією по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста продовжують перевірки контейнерних майданчиків, на яких мешканці міста утворюють несанкціоновані сміттєзвалища.

Сьогодні відбувся черговий рейд. Заступник начальника інспекції по контролю за благоустроєм, екологічним та санітарним станом міста Руслан Редько розповів, що нині ця проблема носить стихійний характер:

– Нашою задачею зараз є ліквідація уже створених сміттєзвалищ та запобігти утворенню нових. Проблема в тому, що мешканці міста скидають сміття не у спеціальні баки, а нагромаджують його поруч в той час, коли сміттєві баки – пусті. Окрім того, люди зносять на ці майданчики і віконні рами, і шифер, і сантехніку і меблі.

Відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення правил у сфері благоустрою тягне за собою накладення штрафу від 340 до 1700 грн.

Працівник КАТП-1628 Володимир Бєлов розповів, що така ситуація зі сміттєвими майданчиками спостерігається по всьому місту постійно:

– Зараз ми все це приберемо, а завтра зранку буде те ж саме, а то й гірше. І таке щодня. А потім нам говорять, що ми не прибираємо.

Комунальники наголошують: великогабаритні відходи мешканці міста мають вивозити на сміттєзвалище за власний кошт, а не нагромаджувати його на контейнерних майданчиках:

– Мешканці повинні розуміти, що все те, що залишається після ремонтів, меблі, інше габаритне сміття, повинні ліквідовувати самостійно або замовляти техніку на КАТП-1628 та сплачувати кошти. Вартість такої послуги залежатиме від кількості сміття для вивезення, – зауважив директор комунального підприємства КАТП-1628 Тарас Бойко.

Заявки на вивіз великогабаритних відходів приймаються за контактними телефонами КАТП-1628 у робочий час:

– диспетчерська служба 59-70-32; 59-29-24; 0503046182;

– договірний відділ 59-95-39.

Міська влада звертається до мешканців міста з проханням не порушувати Правил благоустрою м. Полтава та не нагромаджувати сміття біля контейнерних майданчиків.

поширити новину: