Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували план кварталу, обмеженого вулицями Сінною, Сапіго, Ватутіна та Пушкіна

10 жовтня у приміщенні ТЗДВ «Полтаватрансбуд» в рамках проведення громадських слухань відбулась презентація проекту детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Сінною, Сапіго, Ватутіна та Пушкіна.

Представив проект директор компанії «ТАМ Урбаністика» Дмитро Вадімов. Він підкреслив, що даний квартал знаходиться в центральній частині міста біля історичного ареалу. Це квартал змішаної забудови – тут і житло і громадські об’єкти, повідомили у Полтавській міськраді.

– Даний проект передбачає ущільнення житлового кварталу, а саме будівництво восьмиповерхового багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями.. Оскільки це центральна частина міста, то квартал забезпечений усією необхідною інфраструктурою. Тут і магазини, і дитячий садочок, неподалік функціює школа. Далі буде розроблятися проектно-кошторисна документація, яка передбачатиме більш уточнений план забудови, – зазначив Дмитро Вадімов.

Під час презентації, усі присутні мали можливість задати питання та внести пропозиції стосовно проекту детального плану.

Начальник управління капітального будівництва Володимир Годня повідомив, що ознайомитися з матеріалами детального плану території можна на офіційному сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету та на першому поверсі приміщення міськвиконкому (вул. Соборності, 36).

Підставою для подання пропозицій до детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Сінною, Сапіго, Ватутіна та Пушкіна, є повідомлення про початок їх розгляду.

Пропозиції до детального плану територій мають право подавати право наступні категорії населення: повнолітні, дієздатні фізичні особи, що проживають на території щодо якої розроблено детальний план; юридичні особи, об’єкти нерухомого майна, які розташовані на території щодо якого розроблявся детальний план; власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території ділянок щодо якої розроблений детальний план; представники ОСН, діяльність яких поширюється на відповідну територію; народні депутати України та депутати місцевих рад. Пропозиції необхідно подавати до 2 листопада у Полтавський міськвиконком: вул. Соборності, 36, к. 125/4.