Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентують книгу “Ефективності” Віталія Голубєва

У четвер, 11 жовтня, до Полтаві завітає з презентацією практичного посібника для журналістів, четвертого видання книги “Ефективності” Віталій Голубєв.

О 11.40 відбудеться презентація книги для студентів факультету журналістики Полтавського Національного педагогічного університету. Вхід вільний для всіх бажаючих.

Також о 13.30 в ОКІА “Новини Полтавщини” відбудеться прес-конференція та презентація для полтавських ЗМІ.

Коротка анотація про книжку:

Як встигати більше і при цьому не “загнати” себе? Бути активним у соцмережах — і водночас не піддавати себе стресу від суперечок у Фейсбуці? Миттєво реагувати на нові можливості — і, разом із тим, утримувати у фокусі уваги довгострокові проекти?

Книга Віталія Голубєва “Ефективність” – саме для тих, хто ставить перед собою ці та подібні питання. Її читач — не той, кому треба пояснювати, як написати статтю. Він радше цікавиться тим, як за цей самий час написати 10 статей. А потім – “витиснути” зі зробленого максимум. Соцмережі, месенджери, електронна пошта, підготовка текстів, зустрічі й наради — це те, чим живе читач книги “Ефективність”. Людина, яка працює з інформацією, яка живе в інформаційному світі. А книга – розповідає про те, як зробити це життя продуктивнішим.

Але мало досягнути успіху у професії — потрібно ще й вміти тримати баланс між професійним та особистим. Віталій Голубєв упевнений: успіх — це гармонія. І на сторінках книги ділиться власним досвідом батька трьох маленьких донечок, який встигає працювати головним редактором, викладати в університеті, проводити тренінги і виступати на форумах у різних містах, писати статті для професійних видань… і спати не менше 8 годин на добу.