Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві практично всі житлові будинки і заклади освіти готові до опалювального сезону

На щотижневій апаратній нараді, що відбулась сьогодні, 8 жовтня, у Полтавській міській раді, обговорили питання готовності житлового фонду, закладів освіти та медицини до опалювального сезону. Виявилось, кілька житлових будинків та один навчальний заклад поки що не готові до пуску тепла.

За інформацією начальника комунальної організації «ЖЕО № 2» Олександр Ландар, станом на сьогодні, житлові будинки, які знаходяться на балансі міста, готові до опалювального сезону на 100%, окрім тих будинків, де проводяться капітальні ремонти (7 будинків). Нині триває робота по підготовці до зими з будинками, що знаходяться на балансі ОСББ, повідомляє Полтавська міська рада.

Також активно триває підготовка до опалювального періоду у закладах освіти. Так, станом на сьогодні 37 закладів загальної середньої освіти з централізованим теплопостачанням готові до опалювального сезону. Вийняток – спеціалізована загальносвітня школа № 3. Нині там триває процес реставрації. Проте, до опалювального сезону обіцяють забезпечити опаленням кабінети, в яких навчаються діти. Електрокотельня загальноосвітньної школи № 35 також готова до опалювального сезону.

ЗОШ № 8, 25, 36 мають власні теплогенераторні. На цьому тижні проводитиметься робота по розпломбуванню котельної школи № 8.

Щодо дитячих садочків, то 40 закладів з централізованим постачанням готові розпочинати опалення. 10 закладів дошкільної освіти міста мають власні теплогенератори. 5 з них – не розпломбовані. Цього тижня зазначене питання буде вирішуватися.

За інформацією начальника управління охорони здоров’я Сергія Котова, всі лікарні та всі амбулатрії міста готові до опалювального сезону на 100%.