Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві планують переобладнати наявні сміттєві баки на сортувальні та закупити еко-бус

17 жовтня у Полтавській міській раді відбулося засідання комісії з питань розвитку культури, освіти, фізкультури, спорту та молодіжної політики, підтримки ветеранів війни та учасників АТО, соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства, яку провів її голова Олександр Кудацький.

Під час засідання розглянули ряд поточних та планових питань комісії. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Серед них – питання щодо правовідносин у адміністративній справі за позовом Сергія Антоненка, ГО «Суспільний проект «Еколтава», стосовно бездіяльності міськради в питанні поводження з побутовими відходами. Заступник міського голови Олексій Чепурко повідомив, що нині триває робота по розробленню програми, спрямованої на вирішення цього питання. Відповідно до неї, вирішуватиметься питання щодо переобладнання сміттєвих баків на такі, що дозволять сортувати сміття та питання збільшення кількості сміттєвозів на комунальному підпримєстві КАТП-1628:

“На наступний бюджетний рік ми готуємо пропозиції щодо фінансової підтримки для переобладнання наявних сміттєвих баків на баки, які нададуть можливість сортувати сміття. Звичайно, найкраще закупити нові баки, але це величезні кошти, тому ми провели перемовини з одним із полтавських заводів, який проводить переобладнання. Так ми почнемо поетапне втілення в життя цієї ініціативи”.

Щодо небезпечних відходів, то Олексій Чепурко повідомив, що, наслідуючи досвід інших міст, у планах закупівля спеціальних еко-бусів.

“Ми повинні придбати один автомобіль, який буде, відповідно до графіку, зупинятися на тимчасові стоянки і мешканці матимуть можливість здати небезпечні відходи, – розповів заступник міського голови”.

Окрім того, під час засідання комісії попередньо розглянули проекти рішень вісімнадцятої сесії Полтавської міської ради. Зокрема такі, що стосуються діяльності галузей освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, молодіжної політики, тощо.